czwartek, 18 września 2014

113-116 Welcome to the Japanese garden

Witajcie!!
Po poście tematycznym przybywam z nową notką, dalej mam komplikacje z laptopem, ale jako tako mogę tworzyć nowe prace. Na dzisiaj mam dla was dwa zamówienia, dwa szablony wolne i dwa nagłówki wolne, mam nadzieje że się wam spodobają, dzisiaj poleciałam bardziej z modelkami azjatyckimi, jakoś tak ostatnio one bardziej mi się podobają od innych. Tak więc koniec paplania i zapraszam do przeglądania prac i pobierania.

Zamówienia
Zamówiony szablon przez Nana Kim, myślę, że Ci się spodoba :) dogadałyśmy się na gg co i jak więc jak by co to pisz i mów jeśli coś nie tak.

Zamówienie złożone przez Claudie, mimo iż jest z Justinem to jako tako mi się podoba, mam nadzieje, że tobie również przypadnie do gustu i że o to właśnie Ci chodziło :).
Wolne 
Szablon jasny, dwukolumnowy lewo kolumnowy bez napisu myślę, że nada się do bloga pamiętnikowego lub z fanowskiego Katty Perry :).

kolejny szablon dwukolumnowy tym razem prawostronny, nie zawiera napisów i jest ciemny ale nie mroczny.
Nagłówki 


To na tyle na dzisiaj :) mam nadzieje, że coś wam się spodoba.
Miłego weekendu wam życzę i widzimy się niedługo.
Przyjmę trzy dowolne zamówienia, które sama wybiorę.

2 komentarze:

  1. Ah, nie wiem, co powiedzieć! Szablon jest.. Piękny! Naprawdę! Może nie wyobrażałam sobie go tak, ale wykonałaś kawał dobrej roboty i jestem Ci szalenie wdzięczna, że jednak zrobiłaś ten szablon. Jest przepiękny. Dziękuję! :*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nie ma za co :) i przepraszam, że tak długo musiałaś na niego czekać

      Usuń

Obserwatorzy