SPAM

Możecie tutaj umieszczać komentarze z linkami do swoich blogów

10 komentarzy:

 1. Ja zapraszam na bloga z recenzjami książek: http://zapomaniany-szept.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Rok 2156 Świat podzielono na Pięć poziomów. Każdy z nich zajmują inni ludzie, o innych priorytetach, o innych możliwościach. Poziom drugi zamieszkuje biedota, robotnicy oraz hybrydy. Mieszanki ludzi ze zwierzętami, traktowani są gorzej niż jakakolwiek inna istota na ziemi, mimo iż prawo chroni ich jak normalnego człowieka, to nie każdy ma ochotę go przestrzegać. W pełnym bólu i cierpieniu świecie krzyżują się drogi siedmiorga nieznajomych. Ich przeszłość jest podobna, pełna tajemnic i niedomówień. Jedynym sposobem na odnalezienie części swego życia, której nie pamiętają jest zejście do poziomu zero. Jednak czy odważą się na to? Czy jedyna osoba, która jest w stanie tam wrócić da radę? Co czai się w najniższym poziomie zwanym przez niektórych piekłem? Czym jest jedyny poziom ukryty pod ziemią?
  Zapraszam na nowe opowiadanie ;)
  http://poziom-drugi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. itakzginiesz.blogspot.com
  Blog o Black Veil Brides, zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Proponuję współpracę z Katalogiem Euforia [http://katalog-euforia.blogspot.com/] :)

  Pozdrawiam, Alexx

  OdpowiedzUsuń
 6. itakzgniesz.blogspot.com Fan Fiction o Black Veil Brides :) Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeżeli nie masz czasu na szukanie oryginalnych sesji zdjęciowych, serdecznie zapraszam do poszperania na mojego bloga. Znajdziesz na nim mnóstwo zdjęć różnego rodzaju. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwaga Spam!
  Bóg opuścił niebo.
  Anioły chcą uwolnić Lucyfera i rozpocząć Apokalipsę. By to się udało muszą odnaleźć klucz ukryty w ludzkim ciele na ziemi.
  Tymczasem niczemu nieświadoma Raven Wiliams zwyczajna dziewczyna z małego miasteczka niespodziewanie staje na drodze pewnemu przystojnemu demonowi Nickowi Donovanowi.
  Od tamtej pory ich los zostaje ze sobą złączony, lecz pojawiają się kłopoty.
  Śladami Nicka podąża zaślepiony żądzą „braterskiej miłości” jego brat oraz aniołowie, którzy wyparli się nieba i nie chcą Apokalipsy.
  Rozpoczyna się wyścig z czasem.
  Kiedy Raven przez anioła Rafaela dowiaduje się jaka może czekać ją przyszłość jeśli Lucyfer wygra musi poświęcić siebie by uratować świat.
  Jaką decyzje podejmie?
  Co zrobi, gdy tajemnica Nicka wyjdzie na jaw?
  Czy mimo przeznaczenia miłość ma szansę zaistnieć?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nowe, autorskie opowiadanie pt: „Granice uczucia” na adres www.mrok-wyobrazni.blogspot.com!
  Autorka życzy przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 9. Chciałabym zaproponować współpracę z moim blogiem. Mój blog wyróżnia się dużą ilością sesji zdjęciowych, które są do pobrania za darmo. Wiem, że Graficy nie zawsze mają czas na szukanie zdjęć a ja im wychodzę z pomocną dłonią :) W każdej z notek znajdziecie 5-10 a nawet i więcej sesji, które wyróżniają się oryginalnością. Wystarczy, że wymienimy się bannerami :) Pozdrawiam
  http://krolestwo-szablonow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stave'a Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.


  Kapitan Ameryka-Pierwszy Avenger

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy