sobota, 5 lipca 2014

Becoming a butterfly heart.

Witajcie, cześć i czołem. Szczerze dzisiaj nie za specjalnie się czuje, wydarzyło się coś co bardzo mnie zraniło, a nawet doprowadziło do łez, ale jakoś się trzymam i staram o tym nie myśleć. Ale to nie ważne, nie będę was gnębić moim problemami. Przejdźmy do tej miłej części, prace. 4 nagłówki w tym jeden duży (jeżeli chcecie możecie sobie do niego dodać napis, bo ja jakoś nie miałam pomysłu) i 2 sygnatury wiem ubogo i to bardzo. Wynagrodzę to obiecuje, ale praktyki krzyżują mi tworzenie prac, ponieważ jestem po nich zmęczona i nie myślę o robieniu grafiki tylko by najszybciej położyć się spać. Więc chyba się na mnie nie gniewacie?


Nagłówki

SygnaturyWybaczcie mi ale nie przyjmę żadnego zamówienia. Za to zrobię kilka wolnych szablonów w następnym poście, więc jakoś się tym zrewanżuje.

4 komentarze:

 1. Piękne prace, ale czego ja się mogłam po Tobie spodziewać! Widać, że masz do tego smykałkę. :)

  Buziaki,
  G.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drugi nagłówek przepiękny.

  OdpowiedzUsuń
 3. 1 i 2 nagłówek - zdecydowane perełki,zakochałam się :D 1 sygnatura bardzo oryginalna, nie w moim stylu ale miło się na nią patrzy <3 2 niezbyt udana. Ah i 3 nagłówek ma bardzo miłe dla oka kolory :D Życzę weny :)
  http://sky-of-lighters.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! Zapraszam do zgłoszenia swojego bloga na nowo utworzoną Strefę Grafiki.
  http://strefa--grafiki.blogspot.com/
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy