sobota, 15 marca 2014

019-023 I know now, this is who I really am

Hejoszki
Czas na Kolejny post z nową porcją szablonów.
Dzisiaj nic nie robiłam na ost chwilę, miałam wszystko przygotowane wystarczyło wrzucić podglądy do neta, by je wam pokazać i napisać ten post.
Mimo, że wczoraj trochę poszarżowałam na domówce, czuję się dzisiaj dobrze. 
Co na dziś dla was przygotowałam?
Różnorodność.
Zacznijmy może najpierw od zamówienia dla De Sade:

ZAMÓWIENIE

Chciałaś by było tajemniczo i ogniście i aby kojarzyło się ze strażą pożarną, użyłam może ze dwa zdjęcia zaproponowane przez ciebie, dodałam kilka swoich.
Użyłam takiej koloryzacji by wyglądało że postacie z serialu są na akcji.
Tak jak chciałaś szablon jest dwu kolumnowy, dodatkowym efektem jest to że nagłówek wygląda jak  by był podarty czy nawet nadpalony ;) co dodaje jeszcze lepszego efektu i mały dodatek ode mnie dałam płomienie podkreślające nazwy gadżetów.
I powiem szczerze, jest to jeden z moich ulubionych szablonów dzisiaj.
Mam nadzieje, że się spodoba jak by co pisz.

 SZABLONY WOLNE:

Szukając ost. jakiś fajnych stoków natrafiłam na kilka zdjęć modelek ucharakteryzowanych, jednym z nich była charakteryzacja kobiety na demona (jestem wizażystką i po prostu się w nim zakochałam) więc wpadła na pomysł zrobienia szablonu z kobietą demonem.
Nagłówek zrobiłam tak by wyglądało, że całość jest takiej jak by kuli. 
Szablon nieco mroczny i charyzmatyczny myślę, że jeśli ktoś prowadzi bloga o demonach ten może się nadać. Szablon jest trój kolumnowy i z napisem .


Tak kocham harleye ♥ jestem jedną z tych dziewczyn, które noszą dużo czarnego, (bez przesady ale jednak) słucham mocnej muzyki nie tylko rocka i ubóstwiam piękne motocykle (oprócz ścigaczy nie lubię ich). Wszystko przez mojego dziadka, to on mnie zaraził miłością do nich.
Szablon delikatny ale od razu widać co i jak i jest też trój kolumnowy i z napisem.


Z tym nagłówkiem mnie ostro poniosło. Miałam ochotę zrobić coś kolorowego no i wyszło.
Nazwałam Neon City Life jakoś tak mi się to skojarzyło.
Ten też jest trój kolumnowy i bez napisu.

Jest to trzeci mój ulubiony szablon z tej notki. Uwielbiam syreny bo są piękne i kobiece, kuszące i niebezpieczne. Kolorystyka delikatna, szablon dwu kolumnowy i z napisem.


Jak zawsze przyjmę dwa zamówienia.
Miłego weekendu ja zabieram się za robienie pierogów :D
Do następnego posta.

2 komentarze:

  1. Moje zamówienie wyszło świetne. Zaraz zamieszczam je na blogu, by zobaczyć jak będzie się ono prezentowało w całej okazałości. ;) Uszczęśliwiłaś mnie tym szablonem i sądzę, że sprawisz to jeszcze nie raz.
    Szablon 020. nie jest w moim guście, ale wygląda nieźle. Za to 021. i 022. są świetne - wprost nie do opisania to jak bardzo mnie urzekły. Co się tyczy motocykli Harley mam tak samo, kocham je i życie z nimi związane (zresztą kolor czarny też i ostrzejsze brzmienia). :D Btw. Neon City Life podsuwa pomysł na świetne opowiadanie (może kiedyś to wykorzystam.) 023. magiczny, delikatny ale ma w sobie coś pozytywnie niepokojącego. ;)

    ;3

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy