poniedziałek, 9 lutego 2015

171-172 Wino, Książka, Błogi Relaks

Dobry Wieczór!
 Ale dzisiaj miałam podły dzień :/ normalnie masakra, ale po dzisiejszych stresach, wreszcie dodaje dla was post ;) i jednocześnie pije pyszne winko białe pół słodkie, szczególnie dobrze wino pomaga po kolacji :) pobudza ładnie trawienie (ale tylko w umiarkowanych ilościach ). Co tam u was?? Ja postanowiłam, dalej rozwijac się w sferze blogowo graficznej i razem ze Scar zakładamy bibliotekę grafiki, na podobnych zasadach co katalog grafików i katalog graficzny, ale naszym celem jest pokazanie i promowanie blogów graifcznych, które są od niedawna i te też mniej znane ;).
Ale o tym już niedługo.
Tym czasem chciała bym was zaprosić, na kolejną imprezę graficzną! Tak wiem oszalałam :D. Impreza odbędzie się w walentynki i każdy kto wkleji na swojego bloga button z informacja o imprezie będzie mógł pobrać specjalną walentynkową paczuszkę :)Co na dzisiaj? 2 szablony, 4 nagłówki (Pierwsze 3 to zabawa renderami) w tym jeden wspólny ze Scar, 2 paczki tekstur i instrukcja CSS. Zapraszam..

Szablony
Pełny podgląd szablonu widoczny, po kliknięciu w miniaturę. 


Nagłówki 
Ostatni nagłówek został wykonany wspólnie ze Scar


Tekstury  Instrukcje
Przekazuje wam, kod CSS na efekt gradientu w kartach, można go dodać do dowolnego selektora, kodem podzieliła się ze mną skrzydlata alatum, a ja dziele się nim dalej 

background-image: linear-gradient(left , #9ebec9 10%, #7a5050 90%);
background-image: -o-linear-gradient(left , #9ebec9 10%, #7a5050 90%);
background-image: -moz-linear-gradient(left , #9ebec9 10%, #7a5050 90%);
background-image: -webkit-linear-gradient(left , #9ebec9 10%, #7a5050 90%);
background-image: -ms-linear-gradient(left , #9ebec9 10%, #7a5050 90%);
background-image: -webkit-gradient(linear,left bottom,right bottom,color-stop(0.1, #9ebec9),color-stop(0.9, #7a5050)); }
To jest kod na 2 kolory, robicie wszystko tak jak zawsze, ale nie dodajecie koloru, tylko ten kod na gradient i to samo tyczy się jeśli chcecie by ten efekt był po najechaniu myszką, w miejscu gdzie macie ten  kod z krateczką wrzucacie swój kolor jaki ma być, dopasowuje się również procenty, ogólnie suma wszystkich procentów musi wynosić 100%.
Przyjme tylko 1 zamówienie
~Dobrej Nocy Andro 

Obserwatorzy