sobota, 14 lutego 2015

173-176 How long will I love you


Witam was baardzo serdecznie i romantycznie.
Dziś bardzo wyjątkowy i magiczny dzień, jak wszyscy wiemy.
Jak obiecałam tak mam dla was impreze graficzna, przyznam się bez bicia, że już w ost chwili chciałam sobie odpuścić, ale jakoś dałam rade.  Na dzisiaj mam 4 szablony, 4 nagłówki, 4 sygnatury, 2 paczki tekstur, 2 paczki stoków i specjalną paczkę dla osob, które umieściły na swoim blogu button imprezy. By móc coś pobrać, wystarczy kliknąć w podgląd.
Szablony
 Nagłówki
Drugi nagłówek został wykonany wspólnie ze Scar 
Sygnatury
Tekstury 


 Stoki

Specjalna Paczka dla osób, które umieściły
button imprezy na swoim blogu
Proszę podać, email lub gg by móc wam wysłać hasło do paczki

Dziś nie przyjmuje zamówień
~Dobrej Nocy Andro 

poniedziałek, 9 lutego 2015

171-172 Wino, Książka, Błogi Relaks

Dobry Wieczór!
 Ale dzisiaj miałam podły dzień :/ normalnie masakra, ale po dzisiejszych stresach, wreszcie dodaje dla was post ;) i jednocześnie pije pyszne winko białe pół słodkie, szczególnie dobrze wino pomaga po kolacji :) pobudza ładnie trawienie (ale tylko w umiarkowanych ilościach ). Co tam u was?? Ja postanowiłam, dalej rozwijac się w sferze blogowo graficznej i razem ze Scar zakładamy bibliotekę grafiki, na podobnych zasadach co katalog grafików i katalog graficzny, ale naszym celem jest pokazanie i promowanie blogów graifcznych, które są od niedawna i te też mniej znane ;).
Ale o tym już niedługo.
Tym czasem chciała bym was zaprosić, na kolejną imprezę graficzną! Tak wiem oszalałam :D. Impreza odbędzie się w walentynki i każdy kto wkleji na swojego bloga button z informacja o imprezie będzie mógł pobrać specjalną walentynkową paczuszkę :)Co na dzisiaj? 2 szablony, 4 nagłówki (Pierwsze 3 to zabawa renderami) w tym jeden wspólny ze Scar, 2 paczki tekstur i instrukcja CSS. Zapraszam..

Szablony
Pełny podgląd szablonu widoczny, po kliknięciu w miniaturę. 


Nagłówki 
Ostatni nagłówek został wykonany wspólnie ze Scar


Tekstury  Instrukcje
Przekazuje wam, kod CSS na efekt gradientu w kartach, można go dodać do dowolnego selektora, kodem podzieliła się ze mną skrzydlata alatum, a ja dziele się nim dalej 

background-image: linear-gradient(left , #9ebec9 10%, #7a5050 90%);
background-image: -o-linear-gradient(left , #9ebec9 10%, #7a5050 90%);
background-image: -moz-linear-gradient(left , #9ebec9 10%, #7a5050 90%);
background-image: -webkit-linear-gradient(left , #9ebec9 10%, #7a5050 90%);
background-image: -ms-linear-gradient(left , #9ebec9 10%, #7a5050 90%);
background-image: -webkit-gradient(linear,left bottom,right bottom,color-stop(0.1, #9ebec9),color-stop(0.9, #7a5050)); }
To jest kod na 2 kolory, robicie wszystko tak jak zawsze, ale nie dodajecie koloru, tylko ten kod na gradient i to samo tyczy się jeśli chcecie by ten efekt był po najechaniu myszką, w miejscu gdzie macie ten  kod z krateczką wrzucacie swój kolor jaki ma być, dopasowuje się również procenty, ogólnie suma wszystkich procentów musi wynosić 100%.
Przyjme tylko 1 zamówienie
~Dobrej Nocy Andro 

poniedziałek, 2 lutego 2015

167-170 Szaro Buro

Witajcie!
Jak tam wam minął weekend? Mi dosyć szybko, skończyło się od dzisiaj mi wstawanie o 11 rano, a zaczęło wstawanie o 6:40 kto wymyślił by dziecko z zerówki chodziło do niej na 7:45? Jak dla mnie kretynizm, ale co poradzic życie matki nie zawsze jest łatwe. Dobrze , że mam na razie przerwe w szkole, ale niedługo i tak znów zacznie się moja szkoła ostatni 4 semestr i czas zakuwania do kolejnych i już ostatnich egzaminów państwowych. Ale za to myślę, że w przyszłym miesiącu już zrobie sobie pierwszy tatuaż :) na nadgarstku, będzie to coś co dużo dla mnie zanczy i nie duzo. Na pierwszy tatuaż będzie w sam raz :), a za jakis czas zrobie drugi na karku, może nawet już na wakacje jako prezent urodzinowy dla siebie :D.
Wczoraj na World of Graphic była oficjalna pierwsza notka graficzna, jest tam tez otwarty nabór więc zapraszam. Chciała bym też wam podziękować, za głosowanie na Wyspę w sondzie Katalogu Grafików, bo dzięki wam Wyspa uzyskała 2 miejsce, w plebiscynie na Szabloniarnie Miesiąca Styczeń! I jeśli chcecie by w lutym też tak dobrze poszło to po lewej stronie macie 2 sony w której możecie głosować na Wyspę i już za każdy oddany na nią głos dziękuje!
 A co dzisiaj tutaj? Na dzisiaj przygotowałam 4 zamówienia i 3 nagłówki wykonane wspólnie ze Scar z bloga Scargraf. Na więcej nie miałam czasu. Nastepna notka pojawi się na początku przyszłego tygodnia,  a następnie postaram się najszybciej jak sie da 14 wstawić post tematyczny (wiecie też mam swoje życie i walentynki nie mam zamiaru spędzać w domciu).
Zamówienia
Żeby móc zobaczyć szablon i go pobrać kliknij w miniaturke

Zamówienie Edzi

Zamówienie Amelie Black

Zamówienie Nyksiątka

Zamówienie Wiktori Ko

 Przyjmę dwa dowolne zamówienia
Pozdrawiam Andro 

Obserwatorzy