wtorek, 27 stycznia 2015

1 Urodziny Wyspy

Witajcie!
Tak nadszedł wreszcie czas notki urodzinowej! Normalnie nie mogę uwierzyć, że właśnie rok temu zaczęłam swoją przygodę z grafiką  :). Za nim przejdziemy do dzisiejszej grafiki, chciała bym wam najpierw powiedzieć od czego to wszystko się zaczęło, chcę podsumowac cały rok no i powiedzieć o zmianach.
Tak też więc zaczęło się od tego, że rok wcześniej załozyłam bloga makijażowego, pobierałam różne szablony (przeważnie z Zaczarowanych), ale wkurzało mnie to iż nie ma odpowiednich jak dla mnie tam szablonów, zaczęłam interesować się grafiką, dołączyłam do grupy na fb zaczarowanych szablonów, tam rozmawiałam z różnymi osobami, zdobyłam swojego pierwszego PS, była to wersja CS5, oglądałam filmiki na yt Lizz i Kaeru i tak coś tam wreszcie zaczęło się dziać, później zwerbował mnie Raion z Krytycznej Bieli i wszystkiego porządnie nauczył, za co jestem mu bardzo wdzięczna, za te godziny siedzenia na Skype i uczenia mnia :). Raion jestes najlepszy , pamiętaj o tym. No i w końcu doszłam do swojego własnego stylu, ost nawet Lizz mi powiedziała że jest iny od tych wszystkich i to bardzo dobrze bo jest nie typowy :). Mój styl hmm lubie prace dobrze rozbudowane by było widać o co chodzi w nim ale by nie było przesaadzone, ciagle się ucze i wiem, że jeszcze troche jest do poprawi ale to w swoim czasie :).
Tak to właśnie było :) teraz czas na małe zmiany, po pierwsze założyłam własną szabloniarnie grupową, która już w niedziele ma pierwszy otwierający graficzny post World of Graphic.
Mam zamiar wrzucać tutaj częściej jakieś intrukcje (jeszcze nie umiem robić speedartów ale w końcu się naucze) więc będzie jeszcze kilka filmików, oraz instrukcji CSS na różne fajne efekty. Mam zamiar jeszcze bardziej rozwinąć warsztat CSS i graficzny, dzięki sondzie dowiedziałam się że chcecie więcej szablonów minimalistycznych i gwiazdroskie, więc mimo swojego bólu serca zdobędę się na te poświęcenie i będę wykonywać też te szablony, których do tej pory nie robiłam.

Jeszcze tylko podsumowanie roku:
Odwiedziliście Wyspę: 16,085 razy
Skomentowaliście: 382 razy
Łączna liczba wyświetleń na miesiąc  to: 2,500
A zaobserwowało blog: 27 osób

Dziękuje wam za wszystko, koniec mojego biadolenia czas na grafikę. Na dzisiaj przygotowałam: 5 szablonów, 6 nagłówków, 6 sygnatur, 6 ikon, 3 koloryzacje, 2 paczki stoków, 2 filmiki instruktażowe i jedną paczkę tekstur. Miłęgo przeglądania i pobierania.

Szablony

Nagłówki 
Sygnatury 

Ikony  


Koloryzacje 
Stoki 

Tekstury 
Instrukcje 


Dziś nie przyjmuje zamówień

Dobrej Nocy Andro

Obserwatorzy