środa, 4 czerwca 2014

082-085 Senne Miasteczko

Siemaneczko
   W końcu zawitał i mój post, po dłuższej przerwie, na szczęście już niedługo bo od przyszłego tygodnia mam WAKACJE!! Na reszcie :D współczuje tym,  co muszą czekać do końca czerwca. Niestety już w lipcu bądź w sierpniu czeka mnie miesiąc stażu (masakracja) więc w tedy raczej mnie nie będzie. Co nowości na Blogu: Mam dwie nowe stażystki, jedna to Evelyn którą zdążyliście już poznać :) mam nadzieje, że podobają się wam jej prace, a druga to Areastel którą mam nadzieje wkrótce poznacie. Niedługo tj. 15.06 odbędzie się post tematyczny, akurat tak się złożyło że nasz temat jest taki sam jak na blogu Katalog Graficzny zgłosiłam nasz blog na ten miesiąc więc będzie to taki wspólny post. Dodatkowo nasz blog jest zgłoszony na najlepszy blog grupowy w zakładce "Głosujcie Na Nas" jest link do sondy było by mi miło gdybyście oddali na nas głos. Więc to na tyle, zapraszam teraz na 4 szablony wolne mam nadzieje, że przypadną wam do gustu.
Szablony Wolne

Z okazji dnia dziecka postanowiłam w weekend zrobić szablon właśnie z dzieckiem, padło na słodką dziewczynkę :). Kolorystka delikatna, szablon otwarty, dwukolumnowy lewostronny. 

Ten szablon również jest dwu kolumnowy, lewostronny ale jest minimalistyczny. Nagłówek zawiera tylko obrazek i napis, cały szablon zachowany jest w ciemnej kolorystyce. 

Szablon filmowy, mimo iż nie lubię nowej Miley Cyrus to do starej nic nie mam, uwielbiam ją  w tym filmie zawsze doprowadza mnie do łez bo jest tak piękny i prawdziwy. Kolorystyka delikatna, jasna, szablon dwu kolumnowy prawostronny.

Ten szablon jest dosyć mroczny, ciemny, ma ukazywać mrok świata. Szablon jest trój kolumnowy. 

Przyjmę dwa zamówienia i widzimy się niedługo.

Obserwatorzy