środa, 22 lipca 2015

201-202 Say You Love Me


Dobry Wieczór Mordeczki!!
Taak wreszcie jest post graficzny, przepraszam, że taak długo czekaliście, alee niestety najpierw 2 tyg choroby (kooooszmar) przez co byłam otumaniona lekami ehh... a później braak weny i wg chęci na photoshopa, serio ledwo co kolwiek zrobiłam na ponowne otwarcie Hell's Graphic: Piekielna Grafika oczywiście zapraszam was na niego, juz działamy więc  wbijajcie, komentujcie i obserwujcie. Zmieniłam równiez wygląd swojej podstrony i dodałam na niej mini galerie prac, teraz również tam będziecie mogli patrzeć na moje prace :) .
Na dzisiaj mam 2 zamówienia, 4 nagłówki i 1 sygnaturę.

   Informacja dla Wiktorii Kot kochana przez to że nie miałam weny i wg brak pomyslu na te twoje zamówienie zostanie ono zrealizowane przez Evelyn bardzo cie przepraszam, zostanie on przesłany w emailu.
Zapraszam do przeglądania
Zamówienia
Zamówienie Madzialeny XoXo 

Zamówienie Insane
Kochana CSS został wykonany przez Ruciakową bo ja wczoraj miałam problemy z bloggerem, ale nagłówek został wykonany prze ze mnie
Nagłówki
 
 Sygnatury
 Aktualnie przyjmę tylko jedno zamówienie
Dobrej Nocy
Pozdrawiam Andro 

sobota, 4 lipca 2015

Garść Informacji

Witajcie!
Kochani widzę, że już się robi burza na czacie z powodu braku nowej notki graficznej.
Moi drodzy już wyjasniam czemu mnie nie ma, od ponad tygodnia choruje więc momentami jestem bardzo przytumaniona lekami przez co nie jestem w stanie tworzyc czegokolwiek w PS. 
Aktualnie pracuję nad waszymi zamówieniami, jak i nad pracami do notki z imprezą graficzną na Hell's Graphic.  Także cierpliwości niedługo zawitam z notką. 
Pozdrawiam

Obserwatorzy