środa, 1 kwietnia 2015

184-187 Feel the Light

Heeej!!
Jest i w końcu post :D mam nadzieje, że czekaliście aż zawitam z postem :D obiecałam ostatnio , że postaram się dla was stworzyć coś więcej, baa i że zaproszę was na kolejna imprezę graficzną. Tak wymyśliłam wreszcie temat imprezy graficznej ^^.
Jesteście ciekawi? Tradam temat imprezy graficznej to: POSTACIE MARVELA,  ahh uwielbiam ich filmy i seriale. Mają całą rzesze dobrych jak i tych złych postaci :) więc mówię wam,że post zapowiada się ciekawy ^^
A kiedy odbędzie się impreza graficzna? Otóż będzie miała ona miejsce 20.04 :) i dla osób, które dodadzą button imprezy na swój blog przewidziana jest paczuszka, w której skład będzie wchodzić: 5 sygnatur, paczka stoków różnych, paczka stoków modelek, tekstury duże, tekstury małe, paczka patternów. Mam nadzieje, że będzie ktoś chciał skorzystać.

A no na dzisiaj? Tak więc dzisiaj mam dwa zamówienia, dwa szablony wolne z propozycji (jeśli macie jeszcze jakieś propozycje piszcie śmiało), sześć nagłówków, dwie sygnatury i paczkę tekstur. By móc pobrać szablony, lub dodatki kliknijcie w ich miniaturki. Przed pobraniem jednak pamiętajcie,  aby zapoznać się z regulaminem blog.
To na tyle życzę wszystkim smacznych świat i mokrego dyngusa.

Button:

Zamówienia
 Zamówienie Madzialeny XoXo


Zamówienie Wiktorii Kot


Wolne 


Nagłówki 
Sygnatury

Tekstury 
Przyjmę dwa zamówienia
Życzę wszystkich smacznego jajka :) 
Pozdrawiam Andro 

Obserwatorzy