poniedziałek, 2 lutego 2015

167-170 Szaro Buro

Witajcie!
Jak tam wam minął weekend? Mi dosyć szybko, skończyło się od dzisiaj mi wstawanie o 11 rano, a zaczęło wstawanie o 6:40 kto wymyślił by dziecko z zerówki chodziło do niej na 7:45? Jak dla mnie kretynizm, ale co poradzic życie matki nie zawsze jest łatwe. Dobrze , że mam na razie przerwe w szkole, ale niedługo i tak znów zacznie się moja szkoła ostatni 4 semestr i czas zakuwania do kolejnych i już ostatnich egzaminów państwowych. Ale za to myślę, że w przyszłym miesiącu już zrobie sobie pierwszy tatuaż :) na nadgarstku, będzie to coś co dużo dla mnie zanczy i nie duzo. Na pierwszy tatuaż będzie w sam raz :), a za jakis czas zrobie drugi na karku, może nawet już na wakacje jako prezent urodzinowy dla siebie :D.
Wczoraj na World of Graphic była oficjalna pierwsza notka graficzna, jest tam tez otwarty nabór więc zapraszam. Chciała bym też wam podziękować, za głosowanie na Wyspę w sondzie Katalogu Grafików, bo dzięki wam Wyspa uzyskała 2 miejsce, w plebiscynie na Szabloniarnie Miesiąca Styczeń! I jeśli chcecie by w lutym też tak dobrze poszło to po lewej stronie macie 2 sony w której możecie głosować na Wyspę i już za każdy oddany na nią głos dziękuje!
 A co dzisiaj tutaj? Na dzisiaj przygotowałam 4 zamówienia i 3 nagłówki wykonane wspólnie ze Scar z bloga Scargraf. Na więcej nie miałam czasu. Nastepna notka pojawi się na początku przyszłego tygodnia,  a następnie postaram się najszybciej jak sie da 14 wstawić post tematyczny (wiecie też mam swoje życie i walentynki nie mam zamiaru spędzać w domciu).
Zamówienia
Żeby móc zobaczyć szablon i go pobrać kliknij w miniaturke

Zamówienie Edzi

Zamówienie Amelie Black

Zamówienie Nyksiątka

Zamówienie Wiktori Ko

 Przyjmę dwa dowolne zamówienia
Pozdrawiam Andro 

Obserwatorzy