piątek, 23 stycznia 2015

159-161 I'm ready to Live

Witajcie! Dobry Wieczór no i Dobranoc!
Tak wiem strasznie późno dzisiaj opubikowałam te notkę :/ za co was bardzo przepraszam. Normalnie mój komputer dzisiaj coś opętało, żył własnym życiem nie pozwalając mi wykonać czego kolwiek! Ehh a na domiar złego mojego faceta dopadł potężny ból zęba. Mówie wam kompletna katastrofa. Chory facet to jest masakra, ale facet z bolącym zębem to utrapienie:/. Ale dobra koniec tego użalania się, ponoć ktoś na czacie uważa, że oszukuej w sondzie i wysyłam po znajomych ją by głosowali na wyspę. Wżadnym wypadku nic takiego się nie stało i te oskarżenia są bez podstawne. Cieszę się, że Wyspa ma coraz większe grono fanów i że coraz więcej osób docenia moje wysiłki. Zaraz po imprezie urodzinowej na Wyspie wpadnie tu kilka zmian jak huragan, ale to dowiecie się niedługo :). Tym czasem chciała bym zaprosić was na nową szabloniarnię World of Graphic, którą będę prowadzić w raz z Ruciak (kiedyś Niedoskonała z Krytycznej Bieli )  będzie to szabloniarnia grupowa i już teraz zaprasza do zgłaszania się do ekipy, gdyż Nabór jest otwarty.

Co do dzisiejszej notki. Mam dla was 3 szablony wolnych i 5 nagłówkó. Wszelkie zamówienia wykonam na 01.02 gdyż teraz poczyniam wszelkie przygotowania urodziny i notkę otwierającą nową szabloniarnie. Tak więc zapraszam!
Szablony Wolne


Nagłówki
 Moi kochani Przyjmę tylko 2 zamówienia i prosżę byście podawali jak najwięcej szczegółów do tego, jak ma wyglądać wasz przyszły szablon.
Dobranoc Andro! 

Obserwatorzy