wtorek, 27 stycznia 2015

1 Urodziny Wyspy

Witajcie!
Tak nadszedł wreszcie czas notki urodzinowej! Normalnie nie mogę uwierzyć, że właśnie rok temu zaczęłam swoją przygodę z grafiką  :). Za nim przejdziemy do dzisiejszej grafiki, chciała bym wam najpierw powiedzieć od czego to wszystko się zaczęło, chcę podsumowac cały rok no i powiedzieć o zmianach.
Tak też więc zaczęło się od tego, że rok wcześniej załozyłam bloga makijażowego, pobierałam różne szablony (przeważnie z Zaczarowanych), ale wkurzało mnie to iż nie ma odpowiednich jak dla mnie tam szablonów, zaczęłam interesować się grafiką, dołączyłam do grupy na fb zaczarowanych szablonów, tam rozmawiałam z różnymi osobami, zdobyłam swojego pierwszego PS, była to wersja CS5, oglądałam filmiki na yt Lizz i Kaeru i tak coś tam wreszcie zaczęło się dziać, później zwerbował mnie Raion z Krytycznej Bieli i wszystkiego porządnie nauczył, za co jestem mu bardzo wdzięczna, za te godziny siedzenia na Skype i uczenia mnia :). Raion jestes najlepszy , pamiętaj o tym. No i w końcu doszłam do swojego własnego stylu, ost nawet Lizz mi powiedziała że jest iny od tych wszystkich i to bardzo dobrze bo jest nie typowy :). Mój styl hmm lubie prace dobrze rozbudowane by było widać o co chodzi w nim ale by nie było przesaadzone, ciagle się ucze i wiem, że jeszcze troche jest do poprawi ale to w swoim czasie :).
Tak to właśnie było :) teraz czas na małe zmiany, po pierwsze założyłam własną szabloniarnie grupową, która już w niedziele ma pierwszy otwierający graficzny post World of Graphic.
Mam zamiar wrzucać tutaj częściej jakieś intrukcje (jeszcze nie umiem robić speedartów ale w końcu się naucze) więc będzie jeszcze kilka filmików, oraz instrukcji CSS na różne fajne efekty. Mam zamiar jeszcze bardziej rozwinąć warsztat CSS i graficzny, dzięki sondzie dowiedziałam się że chcecie więcej szablonów minimalistycznych i gwiazdroskie, więc mimo swojego bólu serca zdobędę się na te poświęcenie i będę wykonywać też te szablony, których do tej pory nie robiłam.

Jeszcze tylko podsumowanie roku:
Odwiedziliście Wyspę: 16,085 razy
Skomentowaliście: 382 razy
Łączna liczba wyświetleń na miesiąc  to: 2,500
A zaobserwowało blog: 27 osób

Dziękuje wam za wszystko, koniec mojego biadolenia czas na grafikę. Na dzisiaj przygotowałam: 5 szablonów, 6 nagłówków, 6 sygnatur, 6 ikon, 3 koloryzacje, 2 paczki stoków, 2 filmiki instruktażowe i jedną paczkę tekstur. Miłęgo przeglądania i pobierania.

Szablony

Nagłówki 
Sygnatury 

Ikony  


Koloryzacje 
Stoki 

Tekstury 
Instrukcje 


Dziś nie przyjmuje zamówień

Dobrej Nocy Andro

piątek, 23 stycznia 2015

159-161 I'm ready to Live

Witajcie! Dobry Wieczór no i Dobranoc!
Tak wiem strasznie późno dzisiaj opubikowałam te notkę :/ za co was bardzo przepraszam. Normalnie mój komputer dzisiaj coś opętało, żył własnym życiem nie pozwalając mi wykonać czego kolwiek! Ehh a na domiar złego mojego faceta dopadł potężny ból zęba. Mówie wam kompletna katastrofa. Chory facet to jest masakra, ale facet z bolącym zębem to utrapienie:/. Ale dobra koniec tego użalania się, ponoć ktoś na czacie uważa, że oszukuej w sondzie i wysyłam po znajomych ją by głosowali na wyspę. Wżadnym wypadku nic takiego się nie stało i te oskarżenia są bez podstawne. Cieszę się, że Wyspa ma coraz większe grono fanów i że coraz więcej osób docenia moje wysiłki. Zaraz po imprezie urodzinowej na Wyspie wpadnie tu kilka zmian jak huragan, ale to dowiecie się niedługo :). Tym czasem chciała bym zaprosić was na nową szabloniarnię World of Graphic, którą będę prowadzić w raz z Ruciak (kiedyś Niedoskonała z Krytycznej Bieli )  będzie to szabloniarnia grupowa i już teraz zaprasza do zgłaszania się do ekipy, gdyż Nabór jest otwarty.

Co do dzisiejszej notki. Mam dla was 3 szablony wolnych i 5 nagłówkó. Wszelkie zamówienia wykonam na 01.02 gdyż teraz poczyniam wszelkie przygotowania urodziny i notkę otwierającą nową szabloniarnie. Tak więc zapraszam!
Szablony Wolne


Nagłówki
 Moi kochani Przyjmę tylko 2 zamówienia i prosżę byście podawali jak najwięcej szczegółów do tego, jak ma wyglądać wasz przyszły szablon.
Dobranoc Andro! 

sobota, 17 stycznia 2015

153-158 Cause baby I'm possessedWitajcie!
Nadszedł czas notki :) ja jestem już prawie po egzaminach (jeszcze tylko jutro egzamin z maniciuru) i koniec z semestrem 3 czas na ferie i zaczynam semestr 4 :) więc na razie będę miała luzik i na pewno na urodziny bloga będzie sporo wszystkiego :) Mam nadzieje, że was to cieszy :D bo mnie bardzo. Czas na sprawy administracyjne, chciała bym podkreślić, że jeśli ktoś zamawia szablon, lub go pobiera nie ma prawa nic zmienić w kodach CSS wykonanego prze ze mnie szablonu, chyba że za moją zgodą. Szanujcie moją prace, bo ja muszę trochę nad tym posiedzieć...
Od paru dni jestem też na stażu na blogu  Remind  me Love, ale tak jakoś mi tam dziwnie, może dla tego że tam mogę wykonywać  tylko szablony i nagłówki i tak myślę, że po skończeniu stażu może zrezygnuje jeśli będą chcieli mnie przyjąć i skupię się tylko na wyspie. Dobra koniec tego biadolenia :D.  Na dzisiaj przygotowałam 5 ikonek, 3 zamówienia, 3 szablony wolne, 3 nagłówki. Na więcej nie miałam czasu bo w czwartek miałam egzamin praktyczny państwowy (którego raczej nie zdałam) i dzisiaj miałam egzamin z kosmetologii. Tak też zapraszam i widzimy się za parę dni.
Zamówienia
Zamówienie Sister Grimm

Zamówienie Radosnej Oli

Zamówienie Prywatne
Szablony Wolne


Szablon zainspirowany pracą  Lizz Kaviste
Nagłówki

 Przyjmę dwa Zamówienia

Obserwatorzy