czwartek, 25 września 2014

117-120 Something evil's lurkin'in the dark

 Jest blisko północ
Coś złego czai się w ciemności
W blasku księżyca widzisz
Widzisz wzrok, przez który twoje serce prawie przestaje bić.
Usiłujesz krzyczeć
Ale strach nie pozwala ci wydobyć z siebie dźwięku
Zaczynasz zamarzać
Kiedy, jak w horrorze, przerażenie zagląda ci prosto w oczy
Jesteś sparaliżowany
Witajcie!
Zapraszamy na naszą kolejną wspólną notkę, tym razem jest ona dla co miesięcznego tematu katalogu grafików, Tematem miesiąca wrzesień jest mrok, ahh wiecie jak ja uwielbiam robić mroczne prace :),  przygotowałam ich trochę tak więc zapraszamy do przeglądania i pobierania :) oraz dziękujemy za każdą opinię na którą zawsze bardzo wyczekujemy ;).
Szablony

Szablon zamknięty, ciemny mroczny przeważa w nim kolorystyka  w odcieniach ciemnoniebieskiego i czerni, gdy wykonywałam nagłówek do niego słuchałam piosenkę Michaela Jacksona "Thriller" i tak wsłuchując się w nią wyszło coś takiego :).

Mroczny szablon dwu kolumnowy prawostronny, z mężczyzną ukrytym w cieniu za krzyżem. Kolorystyka mroczna ciemna w odcieniach czerni, bordo i czerwieni. Tworząc nagłówek do niego myślałam o filmie "Blade: Mroczna Trójca" w ostatniej części tej trylogii występuje czarny charakter w postaci pierwszego wampira "Dracula" był on naprawdę niezłym ciachem w tym filmie i stąd zrodził się mój mroczny mężczyzna.

Kolejny dwu kolumnowy szablon tym razem lewostronny, nie jest aż tak bardzo ciemny, ale jednak ma w sobie coś mrocznego. Ta wampirzyca na nim wygląda jak by ukrywając się za murem obserwowała coś w napięciu.

Szablon mroczny, ciemny, jednokolumnowy. Wszelkie gadżety są w stopce. Nazwałam go Bloody Angel bo postać na nagłówku wygląda jak anioł śmierci do tego ta kolorystyka w odcieniach borda i czerwieni daje dodatkowy efekt. 
Nagłówki 

Ahh nagłówek z Laną, tworząc go myślałam o jej roli w serialu "Once Upon a Tim" jako złej królowej i reszta już tak sama poszła. Musicie sami przyznać iż Lana potrafi zagrać mroczną złą postać :)

Tworząc ten nagłówek natomiast myślałam o filmie "Kobieta w czerni" nie jest aż to tak bardzo straszny horror, ale jednak jakiś tam klimacik mam, dodałam kilka zdjęć z ujęć z filmu i całość według mnie komponuje się całkiem przyjemnie. 

No i ostatni mój nagłówek, stworzyłam prace z moją ukochaną gotką Kenzi z serialu "Lost Girl" jest mroczny i w odcieniach fioletu. Uwielbiam te rolę Kseni Solo, to jaka jest Kenzi mniej więcej pokazuje też jaka ja jestem więc zawsze uwielbiam z nią wykonywać prace :)

Evelyn

http://funkyimg.com/i/LYbZ.png

http://funkyimg.com/i/LYc2.png

http://funkyimg.com/i/LYc4.png

Koloryzacje 

Tekstury 
 StokiSYGNATURYPod tym postem nie przyjmuje zamówień
~Andro i Evelyn

czwartek, 18 września 2014

113-116 Welcome to the Japanese garden

Witajcie!!
Po poście tematycznym przybywam z nową notką, dalej mam komplikacje z laptopem, ale jako tako mogę tworzyć nowe prace. Na dzisiaj mam dla was dwa zamówienia, dwa szablony wolne i dwa nagłówki wolne, mam nadzieje że się wam spodobają, dzisiaj poleciałam bardziej z modelkami azjatyckimi, jakoś tak ostatnio one bardziej mi się podobają od innych. Tak więc koniec paplania i zapraszam do przeglądania prac i pobierania.

Zamówienia
Zamówiony szablon przez Nana Kim, myślę, że Ci się spodoba :) dogadałyśmy się na gg co i jak więc jak by co to pisz i mów jeśli coś nie tak.

Zamówienie złożone przez Claudie, mimo iż jest z Justinem to jako tako mi się podoba, mam nadzieje, że tobie również przypadnie do gustu i że o to właśnie Ci chodziło :).
Wolne 
Szablon jasny, dwukolumnowy lewo kolumnowy bez napisu myślę, że nada się do bloga pamiętnikowego lub z fanowskiego Katty Perry :).

kolejny szablon dwukolumnowy tym razem prawostronny, nie zawiera napisów i jest ciemny ale nie mroczny.
Nagłówki 


To na tyle na dzisiaj :) mam nadzieje, że coś wam się spodoba.
Miłego weekendu wam życzę i widzimy się niedługo.
Przyjmę trzy dowolne zamówienia, które sama wybiorę.

poniedziałek, 15 września 2014

Post Tematyczny: Anime

Witajcie
Dzisiaj w sumie na szybko i ubogo. Razem z Evelyn, praktycznie nie miałyśmy weny do tworzenia, w dodatku ja od dwóch dni mam dopiero laptopa, więc z góry przepraszamy za to, że tak mało mamy dla was. Ale nie martwcie się bo 25 będziemy miały dla was kolejny wspólny post z mrocznymi pracami :).  No i chciała bym też podkreślić, że nasza kochana Evelyn stworzyła cudny nowy główny szablon, mam nadzieje iż zgadzacie się ze mną. Tym czasem zapraszamy do przeglądania prac:
Nagłówki
 Andro
Sygnatury
Andro
Stoki

Evelyn

http://funkyimg.com/i/KynL.jpg~Załoga Wyspy Twórczości

Obserwatorzy