sobota, 26 lipca 2014

097 Problem

Cześć. Pojawia się mój nowy post, nie jest on za rewelacyjny, wena mnie opuściła chyba się wypaliłam. Za pewnie jak zrobię sobie wolne i odpocznę od photoshop'a, a nóż znowu mnie coś najdzie. Ale naprawdę, otwieram program a po kilka minutach go wyłączam bo nic nie potrafię wymyślić. Ale zmusiłam się ( chodź twierdzę, że to źle) zrobiłam 2 nagłówki, dwie koloryzacje stare bo stare kurzyły się gdzieś tam na dysku może wam się przydadzą i zamówienie.

Nagłówki KoloryzacjeZamówienie dla Radosnej Oli. Mam nadzieje, że nagłówek będzie w porządku i kolorystyka tak samo. Jeżeli coś nie będzie tak proszę od razu mi mówić, to poprawię. 


Jeżeli chodzi o zamówienie, przyjmę jedno. Ale zrobię je, kiedy będzie moja kolej dodania posta ale nie w granicach od 18 do 23 gdyż wyjeżdżam.

środa, 23 lipca 2014

094-096 My Sanctuary

Witam was ciepło
Po dwóch tyg. przerwy witam was ponownie :) mam dla was dzisiaj 3 szablony wolne, dwa nagłówki i jedną sygnaturkę :). Środek wakacji i przyjemne upały, jestem już nieźle opalona. Jak wam mijają wakacje? Ja teraz dużo oglądam seriali i czytam na cały tydzień styka mi 5 książek :D czasem 6 więc muszę przynajmniej raz w tyg. chodzić do biblioteki hehe. Nie przedłużając zapraszam do obejrzenia prac i składania zamówień bo przyjmę DWA ZAMÓWIENIA. 
Szablony Wolne

wtorek, 15 lipca 2014

Post Tematyczny: Muzyka

Witajcie moi drodzy. Dzisiaj mam dla was post tematyczny, czemu znowu ja, ponieważ Justynie znowu laptop poszedł do naprawy i niestety nie ma dla was materiałów. Dzisiejszego dnia się postarałam, tak sądzę i przygotowałam 4 nagłówki, 4 sygnatury i 3 szablony wolne. Więc przejdźmy do pokazywania.

Nagłówki


Sygnatury

Sygnatura zrobiona na podstawie instrukcji prettysmilex 
Szablony wolne
No to na tyle. Pod tym postem przyjmę jedno zamówienie, które wybiorę. 
Pozdrawiam.

sobota, 5 lipca 2014

Becoming a butterfly heart.

Witajcie, cześć i czołem. Szczerze dzisiaj nie za specjalnie się czuje, wydarzyło się coś co bardzo mnie zraniło, a nawet doprowadziło do łez, ale jakoś się trzymam i staram o tym nie myśleć. Ale to nie ważne, nie będę was gnębić moim problemami. Przejdźmy do tej miłej części, prace. 4 nagłówki w tym jeden duży (jeżeli chcecie możecie sobie do niego dodać napis, bo ja jakoś nie miałam pomysłu) i 2 sygnatury wiem ubogo i to bardzo. Wynagrodzę to obiecuje, ale praktyki krzyżują mi tworzenie prac, ponieważ jestem po nich zmęczona i nie myślę o robieniu grafiki tylko by najszybciej położyć się spać. Więc chyba się na mnie nie gniewacie?


Nagłówki

SygnaturyWybaczcie mi ale nie przyjmę żadnego zamówienia. Za to zrobię kilka wolnych szablonów w następnym poście, więc jakoś się tym zrewanżuje.

czwartek, 3 lipca 2014

088-090 Despair of Dreams

SIEMSON!!
Tak jest wreszcie wróciłam po ponad miesiącu (mój kochany laptop trafił niestety na serwis i musiał mieć wymieniony twardy dysk i system), ale już jest wszystko w porządeczku, mogę spokojnie tworzyć dla was nowe nagłówki i szablony :). Na dzisiaj przygotowałam 3 wolne szablony i 3 wolne nagłówki.

SZABLONY:
Szablon dwu kolumnowy, lewo strony z Honey. Zawiera napis, szablon jest otwarty

Szablon dwu kolumnowy prawostronny, zawiera napis i szablon jest zamknięty

Szablon otwarty, dwu kolumnowy prawostronny, zawiera napisy. Szablon jest z serialem Sherlock.

NAGŁÓWKI:Ten nagłówek został zrobiony z dedykacją dla De Sade, gdyż jakiś czas temu pisała byśmy zrobiły jakąś prace z White Collar, no to kochana proszę bardzo ;) 

Tak więc na dzisiaj to wszystko przyjmę dwa dowolne zamówienia, które sama wybiorę.
Miłej nocy

Obserwatorzy