sobota, 24 maja 2014

077-080 Sooo Bored

Siemson
   W końcu zawitałam na blogu! Musze was zmartwić, ale jak na razie szablony będą pojawiać się raz na tydzień, zbliżają mi się egzaminy, a za tydzień mam egzamin ustny z kosmetologii w dodatku z całego 1 roku, więc mam baaardzo dużo nauki. Na dzisiaj mam dla was 4 szablony wolne
Szablony

Szablon w ciemnej kolorystyce, ale nie mroczny, nie zawiera napisów, ukazuje domy, zabytki kamienice, taki miastowy szablon. Szablon jest trój kolumnowy.

Szablon również trój kolumnowy, rysunkowy z dwoma leśnymi zwierzakami. Kolorystyka jasna z odcieniami niebieskiego. Kolumny idą od najmniejszej do największej. Nie zawiera napisów.

Jeśli lubicie Kristen Stewart ten szablon jest dla was. Szablon trój kolumnowy, utrzymany w kolorystyce ciemnej, klimat mroczny. Nie zawiera napisów.

Prosty jedno kolumnowy szablon, grafika przedstawia bohatera filmu "Charlie i fabryka czekolady" Willego Wonke. Kolorystyka minimalistyczna, czerń, biel i szarość. Nie zawiera napisów, karty u góry reszta gadżetów w stopce. Cały szablon jest otwarty i nie zawiera ramek.

To na tyle przyjmę 1 zamówienie
Dobrej Nocy

Obserwatorzy