środa, 30 kwietnia 2014

065-068 Somebody make me feel alive And shatter me


Witajcie
Na początek garść informacji. Rockmenowa nie przeszła stażu więc znów pozostaje sama, pamiętajcie jednak, że ciągle jest nabór im nas więcej tym lepiej. Tetsu dalej jest na urlopie. Zmienił się regulamin zamawiania i pobierania więc proszę się z nim zapoznać. Co jeszcze w rankingu na temat miesiąca maj wygrywają seriale lecz dalej jest czas na głosowanie, a post niedługo się pojawi. Zmieniłam też rozmiar miniaturek podglądów szablonów i nagłówków więc będzie teraz to trochę lepiej stylistycznie wyglądać.
Na dzisiaj mam dla was 4 wolne szablony (zamówienia zostaną zrealizowane na następną notkę).

wtorek, 22 kwietnia 2014

061-064 Po świątecznie

Siemson
Jak tam po świętach? Ja mam już dosyć jeżdżenia :D ciągle w drodze i trochę rodziny odwiedziłam z moim R. Na dniach będę robiła swoją podstronę gdzie znajdziecie info o mnie itd. Będziecie mogli znaleźć ją w zakładce "linki". Na dzisiaj mam dla was 4 wolne szablony, dwa serialowe oraz dwa takie bardziej fantasy.
Zapraszam.

sobota, 12 kwietnia 2014

Pierwsz Post Tematyczny Miesiąca Kwiecień

 Witajcie
Pierwszy post tematyczny na naszym blogu. Jak widzicie szablon główny został zmieniony, mam nadzieje,  się wam spodoba. Tematem postu tematycznego są wampiry i wilkołaki. Razem z Rockmenową postarałyśmy się, by niczego wam tu nie zabrakło, są filmy, seriale i mam nadzieje że wam się spodoba.
Nie przedłużając zapraszam

TEKSTURY:

*****************************************************
Pod tym postem nie będą przyjmowane zamówienia

Do następnego Posta

wtorek, 8 kwietnia 2014

046-049 I will love you unconditionally

Witajcie

Dzisiaj na ostatnią chwilę wrzucam szablony, nie chciałam się spóźnić i was zawieść więc, zwarłam poślady i stworzyłam szablony. Na dzisiaj mam dla was jedno zamówienie i 3 szablony wolne.
W sobotę odbędzie się post tematyczny i specjalnie z tej okazji zmienię dla szablon główny, od tej pory będzie zmieniany raz  w miesiącu. A tym czasem zapraszam na szablony:

ZAMÓWIENIE

Obserwatorzy